2018’de Gerçekleştirmeyi Düşündüğüm Etkinlikler

Bu yıl gerçekleştirmeyi düşündüğüm etkinlikler ile “aklı bir karış havada” aileyi daha çok bir araya getirmeyi planlıyorum. İşte aklımdakiler…

Aynı dili konuştuğun insanlarla bir arada olmanın ne kadar eşsiz bir şey olduğunu daha önce defalarca dile getirmiştim. Bizler, yani aynı dili konuşan insanlar 2018’de daha çok bir araya geleceğiz.

10 Aralık 2017 tarihinde düzenlediğim simülatör etkinliğinde bir şey fark ettim. Uçuş öncesi ya da sonrasında ortamda bulunan takipçilerimin arasında sıkı bir diyalog başlamıştı. Birbirini hiç tanımadan oraya adım atan insanlar bir anda havacılıktan, hayallerinden ve özel ilgi alanlarından bahsetmeye başlamışlardı. Aralarındaki diyaloglara kulak kabarttıkça mutlu oldum.

Şimdi simülatör başında tekrar bir araya gelecek olmamızın heyecanını yaşıyorum. 14 Ocak 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek ve Kerem Gök Store’de (keremgok.com) şu an satışta olan etkinliği incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

2018’de başka neler planlıyorum bir de ona bakalım…

İstanbul Yuri Gecesi

Yuri’s Night, dünyanın pek çok yerinde yapılan bir kutlama gecesi. Yuri Gagarin’in uzaya çıktığı gün, yani 12 Nisan’da gerçekleştiriliyor. Aklı bir karış havada insanları bir araya getirmek için harika bir sebep! Resmen Yuri’s Night adını kullanabilecek miyiz bilmiyorum ama maksat bir arada olmak ve Yuri Gagarin’i anmak. Henüz netleşen bir şey yok ama detaylar ortaya çıktıkça sizinle paylaşacağım…

Araba Reis’in 18. yaş günü Partisi!

Böyle bir çılgınlığı gerçekten yapacak mıyım bilmiyorum ama sanırım yapacağım. Araba reis, neredeyse benim kadar tanınıyor ve sanırım çok seviliyor. Sevimli emektar Temmuz ayında 18’ine basıyor ve bu özel gününde tabii ki onu yalnız bırakmayacağız. 18. yaş günü vesilesiyle, araba reisin başında toplanıp sohbet etmek sizce de harika olmaz mı?

Bu organizasyonların tümü şimdilik sadece bir fikir ama umarım gerçek olacak. Detaylar netleştikçe hem buradan, hem de sosyal medya hesaplarımdan paylaşıyor olacağım.

Şimdilik detayları net olan tek organizasyon 14 Ocak’ta gerçekleştirilecek olan simülatör organizasyonu. Umarım orada görüşürüz ;)

SİMÜLATÖR ORGANİZASYONUNU İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…