Baharın Tazeliğini Evinize Taşıyın

Bahar ve yaz aylarının ilk akla getirdiği şeyler rengârenk çiçeklerdir. Bu çiçekler sadece doğada görsel olarak yer almamakta, evleri, ofisleri ve özel günlerde her türlü mekânı süslemektedir. Çiçekleri herkes sever ve hoş kokuları ortama temiz bir hava verir. Bu yazımızda ev dekorasyonu ve çiçeklerin kullanımı konusunu ele alacağız.

Ev dekorasyonunda kullanılan çiçekler genelde saksı içinde ve pencere önlerinde yer alır. Sevdiklerimizden gelen çiçekler de, masaların üzerini süsler. Eğer taze çiçekler kullanmayı seviyorsanız haftalık olarak aldığınız çiçekleri eşyalarınıza uygun olan renklerden seçerek yemek masanızı şık bir hale getirebilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Çiçeklerin Kullanımı

Ev dekorasyonunda çiçekler genellikle aşağıdaki şekillerde kullanılır:

– Pencere önlerinde,

– Balkonlarda,

– Salonda,

– Mutfak tezgâhında,

– Koridorda,

– Bahçe ve teraslarda

Bu alanlar dışında kullanılmaları çok nadir rastlanan bir durumdur. Nem seven bazı Çiçek türleri banyolarda da kullanılabilmektedir. Tabi yapay çiçekler her türlü odada bulunabilir ama bunların temizliği ve görüntüsü gerçek çiçekler kadar iyi olmaz. Saksı çiçekleri sevenler salonlarının bir köşesini bu çiçeklerle süsleyebilirler. Rengârenk çiçekler sevenler ise, pencerelerin dışını bu çiçeklerle süsler. Balkon ve bahçeler için çiçekler olmazsa olmazdır. Her evde bir Çiçek bulunur ve bu çiçekler bahar aylarında rengârenk bir cennet köşesi yaratmanıza imkân tanır. Bir çok mekânda karşılaştığımız çiçekler, ortama taze ve enerjik bir hava verirler. Orkide gibi özel bir bakım isteyen çiçekler ya da sarmaşık gibi kolayca büyüyenler ve daha birçok çeşit Çiçek ev dekorasyonu için kullanılır.

Eviniz için Çiçek seçerken, mobilya ve eşyalarınız ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca çiçeğin konulacağı köşede kolay bakımının yapılabilmesi ve güneş alması da önemli ve dikkat edilmesi gereken bir durum olacağından yeri iyi belirmeniz önemlidir. Günlük çiçekler için her köşeyi verimli olarak kullanabilirsiniz.

Dilerseniz evinizin ya da bahçeye açılan mutfağınızın kapısına çelenk şeklinde bir Çiçek Buketi asarak, hoş bir görünüm yaratabilirsiniz. Çiçek seçiminizi Nasıl yaparsanız yapın, önemli olan ortamda iyi bir şekilde yetişip yetişemeyeceği ve sizin herhangi bir Çiçek kokusuna karşı alerjiniz olup olmadığıdır. İnternetten çiçek siparişi için http://www.cicekmarket.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

KEREM GÖK STORE AÇILDI! BENCE BİR GÖZ ATIN...

"TÜRK SİVİL HAVACILIK TARİHİNE DAMGASINI VURAN UÇAK KAZALARI"