Fiat Fiorino Makyaj Operasyonu

Fiat Fiorino, 2007 yılının ortalarında hafif ticari pazarına girmişti…

Fiat Fiorino, kullanıcılarla buluştuğu ilk günden bu yana başarılı bir grafik çiziyor. Tüm dünyada 370 binden fazla satılan hafif ticari model, şimdi makyajlı versiyonu ile karşımızda.

Fiorino, geçirdiği makyaj operasyonu sonrasında daha modern bir yüze kavuşmuş. Çok radikal değişikliklere gidilmese de hem iç mekanda hem de dış mekanda bazı iyileştirilmelere gidilmiş. Makyaj operasyonu sonrasında en net göze çarpan değişiklik tamponlarda olmuş. İç mekanda da Fiat markasının yeni iç tasarım anlayışı ön plana çıkıyor.

Euro 6 Standartlarında Motor Seçenekleri

Emisyon değerleri konusunda fazlasıyla takıntılı olan Avrupalı üreticiler, artık Euro 6 standartlarında motorlar üretiyor. Makyajlı Fiat Fiorino’da yeni nesil motor seçenekleri ile satışa sunulacak. 1.3 litre hacmindeki dizel motor Multijet II adı ile Fiorino’nun motor seçenekleri arasında yer alıyor. Yeni nesil dizel motor 79 ile 94 beygir arasında değişen iki farklı güç seçeneği ile satışa sunulacak. Ayrıca makyajlı Fiorino’nun 1.4 litre hacminde benzinli motor seçeneği de bulunuyor.

Önümüzdeki aylarda yollara çıkacak olan makyajlı Fiorino, yeni yüzüyle de başarısını sürdürecek gibi gözüküyor…

2016-fiat-fiorino-2

KEREM GÖK STORE AÇILDI! BENCE BİR GÖZ ATIN...

"TÜRK SİVİL HAVACILIK TARİHİNE DAMGASINI VURAN UÇAK KAZALARI"