Hoşçakal yaz! Seni özleyeceğiz…

Bu gece yaza veda ediyorum. Teknik anlamda günler önce sona ermiş olsa da, psikolojik anlamda birçoğunuz gibi ben de son veremedim. Bu akşam, sonuna geldiğimiz hafta ile birlikte yaza da veda etmeye karar verdim.

Zaten çok yakında havalar soğumaya başlayacak (hissediyorum). İşte o zaman mecburen yaza son vermiş olacağız. Yine gittiğimiz her mekanda duman altı olmamış kapalı bir köşe aramaya başlayacağız, yine dışarıda durmak cesaret gerektirecek, yine grip olacağız falan filan.

Kışın da kendince güzellikleri yok değil tamam ama yaz çok güzeldi be…

Aksam üzeri bir kapri, bir tişört ile kendini dışarı atıp hiç kapalı bir mekana girmeden sabahlayabilmek, son sürat giderken arabanın camlarını sonuna kadar açabilmek, saatlerce yüzmek… Aylarca beklemek zorundayız.

Yarından itibaren montla gezmeye başlayabilirim. Çünkü kış gelmeden, tekrar yaz gelmeyecek.

Hoşçakal yaz… Seni çok seviyoruz, özletme kendini!

Nedense "yaz" deyince aklıma hep bu fotoğraf karesi geliyor. Aylarca bakıp bakıp avunacağım artık. (Merak edenler için; TC-SAF / Boeing 737-700 Wingletsiz)
Nedense “yaz” deyince aklıma hep bu fotoğraf karesi geliyor. Aylarca bakıp bakıp avunacağım artık. (Merak edenler için; TC-SAF / Boeing 737-700 Wingletsiz)

KEREM GÖK STORE AÇILDI! BENCE BİR GÖZ ATIN...

"TÜRK SİVİL HAVACILIK TARİHİNE DAMGASINI VURAN UÇAK KAZALARI"