İstanbul Airshow’a gidecekler için birkaç öneri

-Fuar alanı ilk günden fazlasıyla kalabalıktı. Hafta sonu, özellikle de Pazar günü çok daha kalabalık olacağı aşikar. Yoğunluğa hazırlıklı olun.

-Otopark alanları çok kısıtlı. Bu nedenle muhtemelen aracınızı park edecek yer bulamayacaksınız. Size önerim kesinlikle arabasız gelmeniz. Sefaköy ya da Beşyol metrobüs duraklarından 10-15 dakika yürüyerek fuar alanına ulaşmanız mümkün.

-Fuar alanında su, kahve, yemek gibi şeyler çok pahalı. Bu fuarlarda alışık olunan bir durumdur ama bu fuarda diğerlerine göre bile daha pahalı. O nedenle içeride acıkmayacak şekilde gelin, suyunuzu dışarıdan getirin ve kahve içmeyin!

-Embraer, Gulfstream, Bombardier, Dassault gibi özel jetlerini sergileyen markaların büyük bir kısmında görevliler ve pilotlar yabancı. Eğer İngilizce biliyorsanız istediğinizi sorabilirsiniz ve pilotlarla uzun uzun sohbet edebilirsiniz. Bu konuda çok sıcak kanlı ve davetkarlar.

-Yaş sınırına dikkat! Güvenlik nedenleri ile ilk 3 gün fuar yalnızca 16 yaşından büyük ziyaretçilere açık olacak. Halk günü olan 28 Eylül Pazar günü ise büyükleri ile birlikte gelmeleri koşuluyla 12 yaşın üzerindeki meraklılar da İstanbul Airshow’u ziyaret edebilecekler.

-Mankenlerle fotoğraf çektirmeyin. Bu bir havacılık fuarıdır!

KEREM GÖK STORE AÇILDI! BENCE BİR GÖZ ATIN...

"TÜRK SİVİL HAVACILIK TARİHİNE DAMGASINI VURAN UÇAK KAZALARI"

İlginizi çekebilir...

İstanbul Airshow 2014 Bugün Başladı! Bu sene 10’uncusu düzenlenen ve ilk kez “İstanbul Airshow” adını alan fuar bugün başladı. Fuar Pazar günü saat 15:00’e kadar açık olacak. B...
İstanbul Airshow 2014’ün Akılda Kalanları... Bu sene 10'uncusu düzenlenen İstanbul Airshow (önceki adıyla Airex) 2016'da tekrar kapılarını açmak üzere sona erdi. İlk iki gününde dikkat çeken mode...