Volkswagen Amarok V6 TDI ile Geliyor!

Volkswagen Amarok, geçirdiği makyaj operasyonuyla daha zarif, yeni V6 TDI motoruyla daha güçlü…

Volkswagen’in ticari sınıftaki pick-up temsilcisi Amarok, makyaj operasyonu geçirdi. Piyasaya çıktığı günden bu yana, kullanıcılardan son derece olumlu yorumlar alan Amarok, makyaj operasyonu ile daha modern ve zarif bir çizgiye kavuştu. Bunun yanında Amarok’un yeni bir motor seçeneği de duyuruldu.

amarok-v6-tdi-2

Makyajlı modele yeni V6 TDI motor seçeneği.

Aslında Amarok’un makyajlandığı 2015 yılının Aralık ayında duyurulmuş ve makyajlı modelin fotoğrafları basınla paylaşılmıştı. Ama makyajlı modelle birlikte satışa sunulacak olan V6 dizel motor seçeneği ile ilgili detaylar bugün belli oldu. 2017 yılında, kasa değişimi ile beklenen V6 TDI motor seçeneği, makyajlı Amarok’ta önümüzdeki eylül ayından itibaren satışa sunulmaya başlanacak.

3 farklı güç seçeneği.

Amarok’la birlikte satışa sunulacak V6 TDI dizel motor, 3 farklı güç seçeneğine sahip olacak. 163, 204 ve 224 beygirlik seçeneklerle sunulacak olan V6 dizel motor, turbo beslemeye sahip olacak. Standart olarak arkadan itişli olarak satışa sunulan Amarok, opsiyonel olarak sunulan 4MOTION yani 4×4 seçeneği ile de satın alınabilecek.

Toyota Hilux, Nissan Navara gibi dişli rakiplerin olduğu bir pazarda mücadele eden Amarok, yeni V6 motor seçeneği ile elini güçlendirecek gibi. Amarok V6 TDI modelinin fiyatı ise henüz belli değil…

KEREM GÖK STORE AÇILDI! BENCE BİR GÖZ ATIN...

"TÜRK SİVİL HAVACILIK TARİHİNE DAMGASINI VURAN UÇAK KAZALARI"